T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI
Binalarda Enerji Verimliliğininin Artırılması Projesi

Uluslararası Binalarda Enerji Verimliliği Sempozyumu

►   ANADOLU DOWNTOWN HOTEL

 
Ankara'da yer alan Anadolu Hotels Downtown Ankara, kapalı yüzme havuzunun yanı sıra spa ve sağlıklı yaşam merkezi sunmaktadır. WiFi erişimi ücretsizdir. Tesis, Armada alışveriş merkezine birkaç adım uzaklıktadır. ATO Kongre Merkezi otele sadece 3 dakikalık sürüş mesafesindedir.
 
Tüm odalarda klima, minibar ve oturma alanı vardır. Duşlu özel banyoda saç kurutma makinesi ile küvet ya da duş mevcuttur. Tesiste ayrıca nevresim de sağlanmaktadır.
 
Her sabah kahvaltı servisi yapılmaktadır. Aynı zamanda otelin restoranı Türk ve dünya mutfaklarından seçkin yemeklerle hizmet vermektedir.
 
Anadolu Hotels Downtown Ankara'da fitness merkezi ve restoran bulunmaktadır. Tesiste sunulan diğer olanaklar arasında ortak salon ve bagaj muhafaza hizmeti de yer almaktadır. Tesiste ücretsiz otopark mevcuttur.
 
Tesisin konumu, metro istasyonu ve otobüs durakları da dahil olmak üzere toplu taşıma bağlantılarına kolay erişim sağlar. Tesis, Anıtkabir'e 2,9 km, Anıtkabir Atatürk Müzesi'ne 3 km ve Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne 3,9 km uzaklıktadır. Ankara Esenboğa Havalimanı 27 km mesafededir.
 
Diğer detaylar için  www.anadoluhotels.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.